مجموعه حبیب شما را به خرید بهترین محصولات پارچه نخی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پارچه نخی ضد آب و مقاوم

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید پارچه نخی ضدآب
26

پارچه هایی هستند که در برابر نفوذ آب و هر نوع ماده ای مقاومت می کنند و به راحتی هر آلودگی از روی سطح آن پاک می شود. پارچه های نخی ضدآب و مقاوم چگونه است؟
پژوهشگران دانشگاهی در چین توانسته اند پارچه نخی ای را در سه مرحله تولید کنند که ضد آب است و در برابر اشعه فرابنفش مقاوم است این پارچه نخی که به نام پارچه نخی سبز مشهور است، نیازی به تمیز شدن ندارد و از پوست بدن در برابر اشعه ماورابنفش نیز محافظت می کند. در واقع باید بگوییم با ریخته شدن هر موادی بر روی پارچه مانند قهوه، چای و …بر روی لباس به آن نفوذ نمی کند و به راحتی می توان با یک پارچه خشک آنها را از روی لباس پاک کرد.

تولید پارچه نخی ضدآب

پژوهشگران با خیساندن تکه ای از پارچه نخی در محلولی از اکسید روی به مدت ۱۲ ساعت این تحقیق را آغاز کردند. سپس پارچه را در یک ماشین بخار از محلول روی به مدت ۲۴ ساعت در دمای ۹۵ درجه سلسیوس قرار دادند و این امر منجر به تشکیل دانه های اکسید روی بر روی پارچه شد و بعد به مدت ده دقیقه پارچه را خشک کردند و سپس دو مرحله تکمیلی دیگر را بر روی آن اعمال کردند. محصول نهایی حاصل از این فرآیند هم ضدآب است و هم در برابر اشعه فرابنفش مقاوم است در این حالت فاکتور حفاظتی در برابر اشعه فرابنفش ۱۰۱ است که این فاکتور حتی از مقدار ممکن آن دو برابر بیشتر است.

بهترین پارچه نخی

این پارچه یکی از بهترین پارچه های نخی است که در محیط آزمایشگاهی تولید شده است و هنوز در محیط واقعی آزمایش نشده است. اما به طور کلی نشان از موفقیت دارد و تولید محصولاتی به این شکل در مقدار زیاد بر روی اقتصاد کشورها و هم چنین محیط زیست و سلامت انسان ها تاثیر به سزایی دارد.

حبیب اله باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه حبیب شما را به خرید بهترین محصولات پارچه نخی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید