مجموعه حبیب شما را به خرید بهترین محصولات پارچه نخی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم پارچه کودری نخی چاپی در شیراز

آنچه در این مقاله می خوانید...

عوامل موثر بر کیفیت پارچه کودری نخی چاپیصادرات بهترین پارچه کودری نخی چاپی

یکی از معتبر ترین و مطمئن ترین روش هایی که برای تولید کنند گان انواع پارچه کودری نخی چاپی وجود دارد و می توان آن ها را در معرض فروش قرار داده و سود حاصل از آن را بدون اینکه نصیب واسطه ها گردد به جیب زد فروش مستقیم این نوع محصول می باشد. منظور از فروش مستقیم پارچه کودری چاپی، ارائه آن ها از طریق نمایندگی های انحصاری ویژه فروش محصولات شرکت تولید کننده این نوع پارچه می باشد.

فروش مستقیم پارچه کودری نخی چاپی در شیراز

عوامل موثر بر کیفیت پارچه کودری نخی چاپی

عوامل موثر بر کیفیت پارچه کودری نخی چاپی

قطعا برای هر یک از ما پیش آمده است که برای خرید پارچه های کودری به بزازی های کوچک و بزرگ در گوشه و کنار کشور سر زده و در هر یک ار آن ها با انواع مختلفی از این نوع محصول روبرو شده ایم که هر کدام ویژگی های خاص خود را داشته و البته قیمت های متفاوتی نیر دارند، علت این امر نیز وجود کیفیت های متفاوت برای هر یک از انواع آن ها می باشد.

در ذیل به شرح برخی از عوامل مؤثر در کیفیت پارچه های کودری نخی چاپی می پردازیم تا بتوانید اطلاعات لازم و کافی را هنگام خرید داشته باشید:

  • اولین و مهم ترین عامل مؤثر در کیفیت این گونه پارچه ها، تراکم تار و پود پارچه های کودری است به این معنی که هر چه فاصله تار و پود های پارچه در حین بافت، فشرده تر بوده و تعداد رج های آن ها در یک متر از پارچه بیشتر باشد آن پارچه بافتی منسجم تر و محکم تر داشته و مقاومت بیشتری دارد.
  • عامل مؤثر دیگر درصد الیاف طبیعی نخ به کار رفته در ترکیب این نوع پارچه های کودری می باشد، یعنی هر چه درصد نخ طبیعی بیشتر باشد کیفیت پارچه بالا تر از شصت درصد باشد و می توان گفت این محصول نوعی پارچه ضد حساسیت بوده و در حد اعلی خود تولید شده است.

صادرات بهترین پارچه کودری نخی چاپی

صادرات بهترین پارچه کودری نخی چاپی

با توجه به رنگ بندی های خاص و بی بدیل، تنوع طرح، زیبایی بی حد و حصر و البته کیفیت بسیار بالای پارچه های نخی چاپی کودری، روز به روز بر متقاضیان این نوع پارچه ها افزوده شده و  با صراحت تمام می توان گفت که در هر گوشه از دنیا طرفداران بی شماری را به خود اختصاص داده است.

لازم به ذکر است که این گرمی بازار منحصر به خرید و فروش پارچه نخی کودری در داخل کشور نبوده و سالانه مقادیر قابل توجهی از این پارچه ها به صورت طاقه های بسیار عظیم از طریق صادرات از مرز های کشور خارج شده و در بازار های جهانی به فروش می رسند.

حبیب اله باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه حبیب شما را به خرید بهترین محصولات پارچه نخی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید