فروش پارچه نخی
خانه / پارچه نخی گلدار / فروش اینترنتی پارچه خنک نخی گلدار

فروش اینترنتی پارچه خنک نخی گلدار

فروش اینترنتی پارچه خنک در مدل های گلدار یا ساده که از جنس نخی باشند، روند رو به رشدی در تابستان و بهار دارد. در سایر فصول نمونه های ساده نخی بیشتر کاربرد دارند، اما آیا می دانید چرا؟
خنک بودن پارچه به تراکم آن زیاد مرتبط نمی شود. نمی توان گفت که مثلاً پارچه ای خنک است که شبیه به انواع توری باشد. زیرا الیاف بیشتر در خنک بودن یا گرمی داشتن اثر می گذارند.
برای همین بهترین کار این است که در انتخاب پارچه به جنس الیاف دقت داشته باشید. نمونه های خنک نخی بیشتر پنبه با درصد هایی از پلی استر هستند. این پنبه ای بودن سبب می شود که جذب آب داشته باشند و به محض این که خیس می شوند راحت بتوان آن ها را شست. اما عیبی هم که دارند این است که پارچه هایی که درصد نخ آن ها بالا است، به شدت چروک می شوند. خب شما دائم باید پشت اتو باشید.
خب خانم ها مدل های گلدار از پارچه های نخی را می پسندند و این به دلیل این است که با آن پیراهن یا بلوز های مختلف را می دوزند. اما نمونه های ساده و در رنگ های مختلف را می توان بیشتر برای لباس زیر به کار گرفت. برای همین دیگر گلدار یا ساده بودن مطرح نمی باشد. در فروش اینترنتی همیشه می توان انتظار مدل های جدیدتر را داشت و دیگر این که در این نوع فروش به دلیل سرعت در انجام مراحل کار تقریباً در وقتتان هم صرفه جویی می کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حبیب اله باقری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09152220048
شماره تلفن ثابت:05138543638
پست الکترونیکی: habibtxt@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش مستقیم پارچه نخی گلدار

پخش مستقیم انواع بهترین کیفیت و قیمت از پارچه های نخی گلدار، با نرخ قیمت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *