فروش پارچه نخی
خانه / دسته‌بندی نشده / جنس پارچه نخی چیست؟

جنس پارچه نخی چیست؟

پارچه های نخی پارچه های خنکی هستند که در فصول گرم سال مورد استقبال عموم قرار می گیرد اما جنس پارچه های نخی چیست و مواد تشکیل دهنده آن چیست؟
پارچه نخی و جنس نخی کلکی است برای فروش بیشتر فروشندگان پارچه زیرا همه ی پارچه ها از نخ تشکیل شده اند. حال می پرسید جنس نخی چیست که فروشندگان از آن استفاده میکنند؟ منظور فروشندگان و مشتریان این نوع پارچه، پنبه ای بودن این نوع از پارچه است که منجر به عبور هوا از تار و پود آن می شود که دلیلی بر ویژگی خنک بودن این پارچه است. این نوع از پارچه از حساسیت های پوستی که بیشتر در فصل گرما رخ می دهد پیشگیری می کند. اما این پارچه در کنار محاسن خوبی که دارد آبرفت زیادی دارد یعنی مقداری از طول پارچه پس از شسته شدن کم می شود.

پارچه نخی

اما میپرسید چگونه جنس نخی را از سایر پارچه ها تشخیص دهیم؟ بطور کلی راه حل خاصی برای تشخیص پنبه ای بودن پارچه وجود ندارد و باید در این زمینه تجربه کسب کنید یعنی نمی توانید از روی زبری، نازکی، لطافت و… پنبه ای بودن را تشخیص دهید اما جنس های پنبه ای معمولا مات تر از پارچه های دارای پلی استر هستند و معمولا از قیمت کمتری نسبت به پارچه های دارای مواد برخوردارند. پارچه های نخی دارای خاصیت کشی نیستند و هم چنین پارچه های نخی معمولا چروک میشوند.
پارچه های نخی در طرح ها و رنگ های متنوعی با عرض ۱۵۰ سانتی متر در بازار ارائه میشوند و از طرح های شاد و نازک تر آن برای لباس های خانگی و پارچه هایی با استقامت بیشتر از این نوع پارچه را برای مانتو استفاده می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حبیب اله باقری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09152220048
شماره تلفن ثابت:05138543638
پست الکترونیکی: habibtxt@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده پارچه نخی

قیمت عمده پارچه نخی با حداقل آبرفت

قیمت عمده پارچه نخی با حداقل میزان آبرفتی که دارد در طی فروش فوق العاده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *