فروش پارچه نخی
خانه / دسته‌بندی نشده / تهیه بهترین پارچه نخی لطیف

تهیه بهترین پارچه نخی لطیف

پارچه های نخی در بازار بسیار طرفدار دارد و علت اصلی آن لطافت این پارچه ها بخاطر الیاف پنبه ای می باشد. اما تفاوت های پارچه ها در مقایسه با پارچه نخی را بدانیم.
وقتی از فروشندگان تقاضای لباس هایی با پارچه نخی می کنیم تعداد بی شماری از محصولات خود را به شما معرفی می کنند این در حالی است که منظور خریداران محترم پارچه های نخی با الیاف پنبه و لطیف است ولی چون اکثر لباس از مشتقات پنبه هستند و تنها براساس تراکم بافت شان زبر، ضخیم یا لطیف نشان داده می شوند تشخیص نخی بودنش کمی برای شما دشوار خواهد بود.
به طور کلی الیاف را می توان در دو گروه مصنوعی و طبیعی تقسیم بندی کرد که گروه طبیعی در دو شاخه گیاهی و حیوانی تولید می گردند. پارچه های نخی با الیاف پنبه از زیر مجموعه حیوانی به شمار می روند.
البته نکته قابل ذکر است که پارچه نخی با الیاف پنبه دارای براقیت خاصی هستند که به غیر از الیاف مرسریزه، باقی نخ ها دارای براقیت زیبایی نیستند در واقع رنگ آنها مات دیده می شود و پارچه مرسریزه به علت قیمت بالایش با پارچه نخی از جنس پنبه به راحتی قابل تمایز است.

فروش پارچه نخی

از خواص پارچه نخی پنبه می توان به تبادل هوا، ایجاد عدم آلرژی، لکه گیری و شستشوی آسان، مقاوم در برابر ساییدگی، نرمی و قابلیت رنگ پذیری فراوان آنها را می توان بیان کرد اما آبرفت این پارچه ها بزرگترین عیب آنها است.
برای مرتفع ساختن این مشکل الیاف پنبه ای را با الیاف لاکرا که یک نوع الیاف مصنوعی است ترکیب می نمایند تا آبرفت کمتری داشته باشد و در نتیجه، در تقسیم بندی انواع الیاف گروه سومی را ایجاد کرده اند با نام الیاف ترکیبی که برای بهبود الیاف طبیعی مورد استفاده قرار می گیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حبیب اله باقری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09152220048
شماره تلفن ثابت:05138543638
پست الکترونیکی: habibtxt@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه نخی درجه یک

کمترین قیمت پارچه نخی درجه یک در بازار

قیمت پارچه نخی درجه یک در بازار به نسبت بالا می باشد. اما اگر بخواهید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *