مجموعه حبیب شما را به خرید بهترین محصولات پارچه نخی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تهیه بهترین پارچه نخی لطیف

30

پارچه های نخی در بازار بسیار طرفدار دارد و علت اصلی آن لطافت این پارچه ها بخاطر الیاف پنبه ای می باشد. اما تفاوت های پارچه ها در مقایسه با پارچه نخی را بدانیم.
وقتی از فروشندگان تقاضای لباس هایی با پارچه نخی می کنیم تعداد بی شماری از محصولات خود را به شما معرفی می کنند این در حالی است که منظور خریداران محترم پارچه های نخی با الیاف پنبه و لطیف است ولی چون اکثر لباس از مشتقات پنبه هستند و تنها براساس تراکم بافت شان زبر، ضخیم یا لطیف نشان داده می شوند تشخیص نخی بودنش کمی برای شما دشوار خواهد بود.
به طور کلی الیاف را می توان در دو گروه مصنوعی و طبیعی تقسیم بندی کرد که گروه طبیعی در دو شاخه گیاهی و حیوانی تولید می گردند. پارچه های نخی با الیاف پنبه از زیر مجموعه حیوانی به شمار می روند.
البته نکته قابل ذکر است که پارچه نخی با الیاف پنبه دارای براقیت خاصی هستند که به غیر از الیاف مرسریزه، باقی نخ ها دارای براقیت زیبایی نیستند در واقع رنگ آنها مات دیده می شود و پارچه مرسریزه به علت قیمت بالایش با پارچه نخی از جنس پنبه به راحتی قابل تمایز است.

فروش پارچه نخی

از خواص پارچه نخی پنبه می توان به تبادل هوا، ایجاد عدم آلرژی، لکه گیری و شستشوی آسان، مقاوم در برابر ساییدگی، نرمی و قابلیت رنگ پذیری فراوان آنها را می توان بیان کرد اما آبرفت این پارچه ها بزرگترین عیب آنها است.
برای مرتفع ساختن این مشکل الیاف پنبه ای را با الیاف لاکرا که یک نوع الیاف مصنوعی است ترکیب می نمایند تا آبرفت کمتری داشته باشد و در نتیجه، در تقسیم بندی انواع الیاف گروه سومی را ایجاد کرده اند با نام الیاف ترکیبی که برای بهبود الیاف طبیعی مورد استفاده قرار می گیرند.

حبیب اله باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه حبیب شما را به خرید بهترین محصولات پارچه نخی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید